Nasz nowy dom

 • Dzisiaj, 18 marca (10:53)

  Katarzyna Dowbor wraz z ekipą odwiedza panią Anetę. Kobieta opiekuje się dwiema dziewczynkami - Nikolą i swoją siostrzenicą Oliwką, której biologiczna mama nie była w stanie sprawować nad... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Środa, 13 marca (13:28)

  Nieopodal Malborka, we wsi Czerwony Dwór, stoi dom, który należy do pani Ewy i jej córki, szesnastoletniej Eweliny. Pani Ewa jest wdową, mąż zmarł, gdy Ewelina była maleńkim dzieckiem.... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 1 marca (08:20)

  W pierwszym odcinku z premierowej serii odwiedzimy Opactwo - niewielką wieś, położoną nad Wisłą, u styku Mazowsza i Lubelszczyzny. Mieszka tu pani Jadwiga, po śmierci męża samotnie... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 27 grudnia 2018 (09:01)

  Ekipa programu już po raz trzeci wyruszyła w podróż po Polsce i odwiedziła rodziny, które szykują się do pierwszych świąt w nowych, wyremontowanych domach. Katarzyna Dowbor przygotowała... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 29 listopada 2018 (14:01)

  W Złotej Górze, niedaleko Grójca, mieszka pani Teresa, która wychowuje swoją wnuczkę – piętnastoletnią Zuzię. Mama dziewczynki zmarła na nowotwór, ojciec nie utrzymuje z nią kontaktu. Dom... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 16 listopada 2018 (11:32)

  W Kurowie, niewielkiej wsi nieopodal Sandomierza, mieszkają dziadkowie: pani Alicja i z mężem Wiesławem, mama Sylwia i sześcioletnia Julka. Największym problemem w ich domu jest brak wody... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Wtorek, 13 listopada 2018 (14:54)

  Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 2 listopada 2018 (13:28)

  Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. Kobieta musi utrzymać siebie i... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 29 października 2018 (14:31)

  W maleńkim mieszkaniu w bloku mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadkowie: pani Jadwiga i pan Kazimierz oraz ich trzech wnuków: Damian, Marcin i Kuba. Mimo poważnego wieku, dziadkowie... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 22 października 2018 (12:58)

  Pani Ewelina i pan Grzegorz są młodym, zgodnym małżeństwem wychowującym trójkę dzieci: Sebastiana (9 lat), Maję (6 lat) i Michalinę (1,5 roku). Od kilku lat starają się wyremontować stary... Więcej »

  Nasz nowy dom