Nasz nowy dom

 • Czwartek, 24 września (13:31)

  Pani Wioleta i pan Dariusz są rodzicami Zosi i Patryka. Od lat próbują wyremontować stary dom, który kobieta odziedziczyła po swoich bliskich. Te plany legły w gruzach rok temu, gdy pani... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Środa, 23 września (13:25)

  Przed nami dwie kolejne metamorfozy domów oraz historie rodzin obok których nie można przejść obojętnie. W środę poznamy historię pani Wioletty i pana Dariusza - małżeństwa, które... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 21 września (14:21)

  W kamienicy w Jaworznie, w mieszkaniu na parterze mieszka pani Danuta z córką Aldoną i trzyletnim wnukiem. Mikołaj jest synem drugiej córki pani Danuty, która nie chciała go wychowywać.... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 21 września (14:17)

  Ośmioletni Kajetan jest chłopcem wyjątkowym. Interesuje się historią, a źródłem inspiracji do wymyślanych zabaw jest dla niego niemal stuletni dom, w którym mieszka z mamą i babcią. Stary... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Środa, 16 września (13:46)

  W środowy wieczór w programie "Nasz nowy dom" (odc. 197) przeniesiemy się do miejscowości Rożnów. To właśnie tam mieszka wyjątkowy chłopiec, Kajetan. Ma zdiagnozowaną nadpobudliwość i... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 14 września (16:17)

  By trafić do domu pani Ireny i jej córek – Kasi i Emilki, trzeba pokonać spory kawałek piaszczystej leśnej drogi. Na dużej polanie jest spory ogródek oraz stoi bardzo stary, dosłownie... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 14 września (16:16)

  W fabrycznej części Tomaszowa Mazowieckiego mieszka pani Zofia z piętnastoletnią córką Natalią. Choć ich dom z zewnątrz wygląda jak wiele innych, w środku nie przedstawia się już tak... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 14 września (16:15)

  W kaszubskiej wsi Połchowo mieszka wielopokoleniowa rodzina. Seniorka – babcia Halina, jej syn Leszek z żoną Ewą i wnuki – siedmioletnie bliźniaczki Eliza i Amanda oraz dwuletni Kuba.... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 14 września (16:12)

  Gołkowice Górne to malownicza górska wieś w dolinie Dunajca. W stojącym tu tradycyjnym drewnianym domu po dziadkach chciałaby zamieszkać pani Maria z córkami: Nikolą i Niną. Pani Maria... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Sobota, 23 maja (10:16)

  W Rosanowie nieopodal Łodzi mieszka trzypokoleniowa rodzina. Pan Jerzy przyjął pod swój dach wnuczkę Sylwię i jej córeczkę, Alicję. Pani Sylwia dorastała w domu pełnym przemocy, ojciec... Więcej »

  Nasz nowy dom