Nasz nowy dom

 • Piątek, 18 czerwca (15:09)

  Życie pani Ani układało się po jej myśli. Pracowała jako psycholog, wraz z Mężem Grzegorzem wychowywali trzech synów: Mikołaja, Marcela i Błażeja. Mieszkali wraz z mamą pani Ani, Longiną... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 18 czerwca (13:24)

  Pani Krystyna opiekuje się wnuczką, siedmioletnią Darią. Ponieważ rodzice nie poświęcali dziewczynce uwagi, w końcu została jej opiekunem prawnym. Starsza pani nie ma jednak własnego... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 17 czerwca (13:06)

  Pan Grzegorz samotnie wychowuje synka, ośmioletniego Kubę. Mama chłopca zmarła z powodu późno zdiagnozowanego nowotworu. Stary drewniany dom, w którym mieszkali, popadał w ruinę z roku na... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Wtorek, 15 czerwca (12:22)

  Wola Burzecka to niewielka wieś na Lubelszczyźnie. W starym, zimnym i wilgotnym domu bez łazienki mieszkają państwo Barbara i Piotr, którzy od niedawna wychowują swoją wnuczkę, trzyletnią... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 14 czerwca (15:15)

  Babiak to niewielkie miasteczko nieopodal Koła. W szeregowym domu mieszka pani Agata, która z pomocą swojej mamy Alicji wychowuje dwóch synów – Kacpra i Jakuba. Obaj chłopcy wymagają... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 10 czerwca (12:59)

  Krzywowólka to wieś w pobliżu Terespola, przy samej granicy z Białorusią. W jednym ze starych, drewnianych domów mieszka wielopokoleniowa rodzina. Pani Anna, jej dorosła córka Patrycja z... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 10 czerwca (12:57)

  Kierzkówka to mała wieś nieopodal Lublina. W odziedziczonym po babci domu, mieszka pani Sylwia i samotnie wychowuje czworo dzieci: Szymona, Kubę, Mateusza i Julię. Najmłodsza Julka cierpi... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Środa, 9 czerwca (11:05)

  Życie pani Agnieszki było bardzo trudne. Jako mała dziewczynka straciła ojca, zawsze marzyła o prawdziwej rodzinie. Bardzo młodo wyszła za mąż i urodziła Weronikę. Niestety, związek... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Środa, 9 czerwca (11:03)

  Na obrzeżach Kalisza stoi bardzo stary, nieocieplony dom, w którym mieszkają dwie dzielne kobiety – pani Jadwiga i jej córka, Magda oraz maleńki synek pani Magdy – Damianek. Do niedawna w... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Wtorek, 8 czerwca (12:17)

  Pan Robert stara się zapewnić byt rodzinie, prowadząc podupadłe gospodarstwo rolne po rodzicach. Wraz z żoną Aleksandrą wychowują troje dzieci – sześcioletnią Ninę, pięcioletniego Adasia... Więcej »

  Nasz nowy dom