Nasz nowy dom

 • Piątek, 27 grudnia 2019 (11:28)

  To nie koniec cudownych niespodzianek, jakie ekipa programu „Nasz Nowy Dom” przygotowała dla rodzin i widzów w specjalnym odcinku świątecznym. Tym razem odwiedzimy: Szemplino Wielkie,... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Poniedziałek, 16 grudnia 2019 (10:24)

  Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jak co roku, ekipa programu „Nasz Nowy Dom” wyrusza w wielką przedświąteczną podróż. Katarzyna Dowbor oraz architekci: Martyna Kupczyk, Maciej... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 5 grudnia 2019 (07:53)

  W podwarszawskim Józefowie mieszka wyjątkowa rodzina. Pan Krzysztof, jego żona Iryna i ich szesnastoletnia córka, Ania. Pani Iryna pochodzi z polskiej rodziny, ale wychowała się na... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 29 listopada 2019 (11:14)

  W niewielkim budynku wielorodzinnym w Ursusie jedno z mieszkań stoi puste, jest kompletnie zdewastowane. Chciałaby w nim zamieszkać pani Sylwia wraz synem Oliwierem, którego sama... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 28 listopada 2019 (09:09)

  Nieopodal Ostrołęki, w Przytułach Starych mieszka pani Zofia, która jest rodziną zastępczą dla swojego wnuka Huberta. Chłopak od zawsze był niezwykle związany z babcią a po śmierci jego... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 22 listopada 2019 (10:14)

  Cerekiew to wieś na Opolszczyźnie. W starej kamienicy na piętrze mieszka tu niezwykle kochająca się rodzina: pani Iwona z córkami – ośmioletnią Vanessą i dziesięcioletnią Julką oraz wuj... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 21 listopada 2019 (13:08)

  W Drewnicy na Żuławach mieszka pani Nadzieja, babcia dwóch chłopców: ośmioletniego Nikodema i siedmioletniego Kamila. Córka pani Nadziei, mama chłopców, zmarła kilka lat temu z powodu... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 15 listopada 2019 (15:34)

  Lisie Kąty to niewielka wieś w pobliżu Grudziądza. Na uboczu, na leśnej polanie stoi stary dom wielorodzinny, którego część zajmuje pani Bogumiła wraz z córkami: piętnastoletnią Martą i... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Czwartek, 14 listopada 2019 (11:07)

  Pani Swietłana przyjechała do Polski z Białorusi w poszukiwaniu lepszego życia, poznała tu pana Jacka, z którym stworzyli kochającą się rodzinę. Mają razem troje dzieci. Rodzina boryka... Więcej »

  Nasz nowy dom
 • Piątek, 8 listopada 2019 (08:25)

  Ekipa programu odwiedza tym razem małą wieś nieopodal Wyszkowa. W mikroskopijnej wielkości, domku mieszka tu pani Hanna ze swoim dorosłym synem Mariuszem. Do rodzinnego domu chciałaby... Więcej »

  Nasz nowy dom