na ratunek 112 (serial)

 • Czwartek, 3 października (12:27)

  Dorota i Marek to nowoczesne małżeństwo, które na pierwszym miejscu stawia karierę i stabilizację życiową, a na drugim potomstwo. Gdy para w końcu decyduje się na dziecko, pojawiają się... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 2 października (13:57)

  Para siedemnastolatków, Janek i Asia zamawiają podrobione prawo jazdy przez internet. Handlarz sprzedaje im następnie pistolet, a potem zaczyna szantażować, mówiąc, że z tej broni... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 2 października (13:53)

  Jolanta Starczewska po długich namowach męża Stefana postanowiła rzucić pracę „na państwowym” i założyć własną działalność gospodarczą. Był to „strzał w dziesiątkę”. Szybko pojawiają się... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 2 października (13:48)

  Małżeństwo Blanki i Waldemara Pawłowskich przeżywa kryzys, bo mężczyzna po awansie rzucił się w wir pracy i nie ma czasu dla swojej rodziny. Blanka postanawia więc wyjechać z synkiem do... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 2 października (13:45)

  Sandra (24 l.), mama sześcioletniego Nikodema, rok temu wyszła za mąż za Wiktora. Jest bardzo szczęśliwa w związku - Nikodem zaakceptował jej męża i traktuje go jak tatę, Wiktor również... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 2 października (13:38)

  Olga wspólnie z mężem Konradem prowadzą salon jubilerski. Olga spodziewa się dziecka, więc na swoje miejsce zatrudnia Kasię. To ładna dziewczyna, pełna optymizmu, która profesjonalnie... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 25 września (14:57)

  Rodzice 17-letniej Marty Dąbrowskiej wyjeżdżają na pogrzeb. Marta w tym czasie musi zająć się 12-letnim bratem, Łukaszem. Dziewczyna jest niepocieszona, bo ten weekend miała spędzić ze... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 25 września (14:56)

  Daniel (28 l.) i Wiktoria (26 l.) są parą od kilku miesięcy. Właśnie zdecydowali się razem zamieszkać. Szybko przestają cieszyć się spokojnym sąsiedztwem. Daniel zostaje kilkakrotnie... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 25 września (14:54)

  Barbara od kilku miesięcy pracuje w salonie fryzjerskim, należącym do jej starszych sióstr - Pauliny i Marty. Barbara widzi, że przedsiębiorcze siostry czerpią korzyści ze spotykania się... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 25 września (14:53)

  Monika i Olgierd prowadzą lombard w małym miasteczku. Monika przyjmuje pod zastaw od miejscowego chuligana kamerę video. Olgierd obawia się, że kamera jest kradziona i mogą zostać... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)