na ratunek 112 (serial)

 • Środa, 5 czerwca (16:45)

  Agnieszka (23 l.) i Maciek (23 l.) - para studentów zamieszkała razem w szemranej kamienicy. Na klatce schodowej znajdują przestraszonego chłopca, który twierdzi, że jego ojciec zrobił... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 5 czerwca (16:43)

  Wieloletnia singielka Irma zapisała się na kurs uwodzenia, aby w końcu znaleźć wymarzonego partnera. Podczas warsztatów nadgorliwa kursantka postawiła sobie za cel uwieść przystojnego... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 29 maja (14:54)

  Marek przygotowuje imprezę z okazji osiemnastych urodzin. Zaprasza kolegów. Jego rodzice wyjeżdżają na weekend do rodziny. Ale przezornie proszą o pomoc, Emilię, kuzynkę Marka, żeby... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 29 maja (14:52)

  Pracująca w dyskotece Paulina znajduje w damskiej toalecie nieprzytomną dziewczynę. Informuje właściciela klubu, ale ten nie zamierza wzywać pogotowia ani policji. Nakazuje ochronie... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 29 maja (14:50)

  Adam jest zazdrosny o swoją atrakcyjną narzeczoną. Za namową koleżanki wynajmuje testera wierności, aby sprawdzić jej lojalność. W czasie testowania traci panowanie nad sobą i atakuje... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 29 maja (14:49)

  U Agnieszki niespodziewanie pojawia się komornik z tytułem egzekucyjnym. Ciążą bowiem na niej długi byłego męża, który aktualnie przebywa w więzieniu. Pomimo ciężkiej sytuacji finansowej,... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 29 maja (14:45)

  Maciek i Emil dla żartu podają nielubianemu koledze pizzę z grzybami halucynogennymi. Damian zjada trzy kawałki i zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Chłopcy nagrywają jego... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 22 maja (10:08)

  Brunon jedzie koło opuszczonych terenów przemysłowych i widzi, jak troje nastolatków znęca się nad bezdomnym. Wierząc, że wystarczy tylko rozgonić agresywną młodzież, postanawia... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 22 maja (10:07)

  Aneta jest 30-letnią singielką. Niedawno zmieniła pracę. Dostała się do jednej z dużych firm konsultingowych. Brak urlopu i chęć pokazania się w nowym miejscu, spowodowały, że Aneta... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)
 • Środa, 22 maja (09:59)

  Asia (18 l.) jest sama w domu, bo jej matka pracuje w nocy. Nagle gaśnie światło i dziewczyna wychodzi na klatkę schodową. Kiedy wraca do mieszkania, odkrywa, że pod jej nieobecność... Więcej »

  na ratunek 112 (serial)