Mała Czarna

(talk-show)
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:24)

  Katarzyna Montgomery wraz z Zuzą Ziomecką i Aleksandrą Kwaśniewską porozmawiają o tym czy prawdziwa miłość zdarza się w życiu tylko raz. Zastanowią się także dlaczego Polacy najbardziej... Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:21)

  Katarzyna Montgomery wraz z Beatą Kawką i Aleksandrą Kwaśniewską porozmawiają o kobiecych nałogach, a także o tym jakich kobiet boją się mężczyźni. Ich gościem jest Małgorzata Foremniak. Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:19)

  Katarzyna Montgomery wraz z Karoliną Wajdą i Renatą Dancewicz porozmawiają o strachu przed starzeniem się oraz co zrobić, aby tej paniki uniknąć. Ich gościem jest Elżbieta Zapendowska. Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:17)

  Katarzyna Montgomery wraz z Renatą Dancewicz i Barbarą Stanisławczyk zastanowią się co dzieje się w związku kiedy to kobieta zarabia więcej niż mężczyzna oraz jak opanować stres przed... Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:14)

  Katarzyna Montgomery wraz z Beatą Kawką i Zuzą Ziomecką zastanowią się dlaczego Polki nie wierzą w polskich mężczyzn. Porozmawiają również o urokach słodkiego lenistwa. Ich gościem jest... Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:12)

  Katarzyna Montgomery wraz z Beatą Kawką i Barbarą Stanisławczyk będą rozmawiać o tym, co się dzieje z dziećmi w trakcie rozwodu i po rozwodzie, a także o coraz częstszym decydowaniu się... Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:11)

  Katarzyna Montgomery wraz z Zuzą Ziomecką i Aleksandrą Kwaśniewską porozmawiają o sygnałach, które wysyłają mężczyźni kiedy chcą porzucić kobietę. Poruszą również kwestię faktów i mitów... Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:09)

  Katarzyna Montgomery wraz z Karoliną Wajdą oraz Renatą Dancewicz zastanowią się czy warto wiązać się z mężczyznami z odzysku, a także jak ukryć, to co mamy do ukrycia, a jak wyeksponować... Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:07)

  Katarzyna Montgomery wraz z Karoliną Wajdą i Aleksandrą Kwaśniewską zastanowią się czy jest sposób na godne przeżycie rozstania oraz jak zarabiać pieniądze, będąc młodą mamą. Ich gościem... Więcej »

  Mała Czarna
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:05)

  Katarzyna Montgomery wraz z Zuzą Ziomecką oraz Aleksandrą Kwaśniewską zastanowią się po co nagrywamy sekstaśmy i czy romans w pracy może być sposobem na znalezienie prawdziwej miłości.... Więcej »

  Mała Czarna