Kowalscy kontra Kowalscy

(serial Polsat 2021)
 • Środa, 14 kwietnia (13:36)

  Anna, Jadwiga, Piotr i Henryk orientują się, że dzieci sprytnie wykorzystują do swoich celów to, że jest ich czworo, a każdy z rodziców ma swoją wizję dotyczącą wychowania. Ustalają, że... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Środa, 14 kwietnia (13:35)

  Janek ma problem z komputerem podczas przeglądania stron pornograficznych. Prosi o pomoc Nikodema. Anna przez szparę w drzwiach widzi Nikodema przed ekranem z nagimi kobietami. Jest... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Środa, 14 kwietnia (13:33)

  Anna przegląda strony z luksusową bielizną. Nieśmiało dołącza do niej Jadwiga, której wpada w oko koronkowa koszulka nocna. Anna kłamie w kwestii ceny, znacznie ją zaniżając, i proponuje,... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Środa, 14 kwietnia (13:32)

  Podczas lekcji Janek wygłasza na głos niegrzeczny komentarz na temat biustu nowej nauczycielki, przez co rodzice zostają wezwani do szkoły. Nastolatek szybko decyduje, który z ojców byłby... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Środa, 14 kwietnia (13:30)

  Dzięki wstawiennictwu Piotra Nikodem dołącza do klasy Janka. Właśnie zaczyna się rok szkolny. Początkowo niechętny Piotr pożycza Henrykowi swój samochód, aby odwiózł synów do szkoły. Po... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Piątek, 9 kwietnia (17:01)

  Piotr postanawia zabrać Nikodema do salonu samochodowego, aby pokazać mu swoją firmę. Na miejscu przyłapują najlepszego sprzedawcę na tym, że zostawił na biurku bez opieki ważne dokumenty... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Czwartek, 8 kwietnia (13:18)

  Anna i Piotr zapraszają swoich majętnych przyjaciół: Milanę i Hamleta z córką Elą. Wstydzą się przyznać, że podmieniono im syna, dlatego nakłaniają Jadwigę i Henryka, aby udawali dalekich... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Piątek, 2 kwietnia (14:42)

  Henryk z Zenonem budzą się w domu bogaczy i od razu rozpoczynają… zabawę! Wokół otacza ich tyle dobrodziejstw: wykwintne posiłki, drinki na życzenie, basen, sterowane pilotem zasłony. Po... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Czwartek, 1 kwietnia (15:53)

  Kowalscy wraz z synami spotykają się w rezydencji bogatych na obiedzie zapoznawczym. Wszyscy są bardzo zestresowani. Henryk próbuje rozluźnić atmosferę niezręcznymi żartami, co tylko... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy
 • Środa, 31 marca (14:27)

  17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Mija 17 lat. Piotr... Więcej »

  Kowalscy kontra Kowalscy