kabaret na żywo

 • Piątek, 10 maja (13:16)

  Dzisiejszy odcinek będzie swoistym przewodnikiem po gatunkach humoru, nawet tych najbardziej ekstremalnych - od beki, humoru z podtekstem seksualnym, humoru nieoczekiwanego, humoru... Więcej »

  kabaret na żywo
 • Poniedziałek, 29 kwietnia (13:05)

  Korzystając z długiego majowego weekendu, specjaliści od rozśmieszania wybiorą się w podróż za jeden lajk. Gospodarze odcinka, grupa Czesuaf, i ich goście zatrzymają się na stacjach... Więcej »

  kabaret na żywo
 • Wtorek, 23 kwietnia (13:07)

  Spektakl z okazji 15-lecia Kabaretu Skeczów Męczących, jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. Grupa podbiła serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami... Więcej »

  kabaret na żywo
 • Wtorek, 16 kwietnia (10:55)

  Na scenie swoje skecze zaprezentują m.in. zespoły rywalizujące w ramach 35. edycji Przeglądu Kabaretów PAKA. Wśród uczestników imprezy znajda się także wyjątkowi goście: Kabaret Koń... Więcej »

  kabaret na żywo
 • Poniedziałek, 8 kwietnia (12:23)

  W roli gospodarza kolejnego wydania programu będzie można zobaczyć słynnego konferansjera i komika Piotra Bałtroczyka. Na scenie pojawią się największe gwiazdy rodzimego środowiska... Więcej »

  kabaret na żywo, Marcin Daniec
 • Poniedziałek, 1 kwietnia (14:15)

  Gospodarzem tego wydania programu będzie Jerzy Kryszak. Do udziału w show satyryk zaprosił znakomitych kolegów po fachu. Publiczność będą rozbawiać: Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek z... Więcej »

  kabaret na żywo
 • Wtorek, 26 marca (12:19)

  W tym odcinku programu Formacja Chatelet stworzy kabaretowy koncert życzeń. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć swoje ulubione skecze. Satyrycy pokażą scenki, które cieszyły się... Więcej »

  kabaret na żywo, Formacja Chatelet
 • Wtorek, 19 marca (09:16)

  Panowie z grupy Czesuaf, Kabaretu Młodych Panów i Paranienormalnych na oczach widzów przeprowadzą casting na narzeczone. Poszukiwania drugiej połówki rozpoczną w nowym programie... Więcej »

  kabaret na żywo
 • Wtorek, 12 marca (12:02)

  Kabaret Ani Mru-Mru zmierzy się z pytaniami typu "Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?". Przez cały program artyści będą unikać na nie odpowiedzi, ale... Więcej »

  kabaret na żywo
 • Wtorek, 12 marca (11:59)

  Gospodarze odcinka, satyrycy z Kabaretu Młodych Panów, wcielą się w policjantów. Zaproszą widzów na "Posterunek w ogniu". Ponieważ służby mundurowe cierpią na poważne braki kadrowe,... Więcej »

  kabaret na żywo