jem i chudnę

 • Piątek, 12 lipca 2019 (16:52)

  Twoja rodzina uwielbia tradycyjną, tłustą, polską kuchnię? Niestety taka dieta może mieć zgubne skutki w postaci otyłości brzusznej. Jak z nią walczyć? Dowiesz się już w tym odcinku. Więcej »

  jem i chudnę
 • Piątek, 12 lipca 2019 (16:45)

  Czy Tobie też zdarza się jeść obiad na kolację, a usprawiedliwieniem jest to, że nie jadłeś nic przez cały dzień? Niestety, twój organizm nie jest w stanie spalić tak dużej dawki kalorii... Więcej »

  jem i chudnę
 • Piątek, 12 lipca 2019 (16:35)

  Są łatwo dostępne, nie trzeba na nie długo czekać, a przede wszystkim spędzać godzin przy kuchni - fast foody. Wielu z nas decyduje się na nie, tłumacząc się przede wszystkim brakiem... Więcej »

  jem i chudnę
 • Czwartek, 11 lipca 2019 (17:43)

  Niektórzy rodzice mają w zwyczaju dojadać resztki po swoich dzieciach. Jeden, mały pulpecik, pół kanapki z szynką, trochę płatków z mlekiem. Z takiego dojadania dziennie może się... Więcej »

  jem i chudnę
 • Czwartek, 4 lipca 2019 (13:13)

  Co zrobić, aby przyspieszyć przemianę materii? Jedz regualnie, co 3 godziny. Dzięki temu zapewnisz swojemu organizmowi stałą porcję energii i przyspieszysz metabolizm. A co najważniejsze,... Więcej »

  jem i chudnę, przemiana materii
 • Czwartek, 4 lipca 2019 (13:12)

  Gorąca, z pysznym ciągnącym sercem, kiełbaską pepperoni - pizza. Chyba każdy uległ jej urokowi. Ale jeden kawałek może mieć nawet 500 kcal! I tak jest właściwie z każdym jedzeniem... Więcej »

  jem i chudnę, pizza
 • Czwartek, 4 lipca 2019 (13:11)

  Jedz ile chcesz, łykaj tabeltki i jeszcze przy tym chudnij! Takimi sloganami reklamowymi kuszą producenci tabletek odchudzających. Czy rzeczywiście są one tak skuteczne, a przede... Więcej »

  jem i chudnę
 • Czwartek, 4 lipca 2019 (13:09)

  Jeden z mitów dotyczących żywienia mówi, że należy unikać makaronu. Niewielu wie, że mądrze przyrządzony i w odpowiednim towarzystwie wcale nie jest tuczący. Zmorą makaronów są tłuste... Więcej »

  jem i chudnę, makaron
 • Poniedziałek, 1 lipca 2019 (13:11)

  Któż z Nas nie narzeka na odstający brzuszek lub fachowo ujmując otyłość brzuszną. Rzeczywiście jest to powód do zmartwień, gdyż może ona przyczynić się do miażdżycy, cukrzycy,... Więcej »

  jem i chudnę
 • Poniedziałek, 1 lipca 2019 (13:08)

  W tym odcinku "Jem i chudnę" poznacie Dorotę, instruktorkę zumby, która mimo intensywnych trenigów nie może schudnąć, bo uwielvia jeść. Magda Wójcik pokaże jej jak połączyć miłość do... Więcej »

  jem i chudnę