Hity z Satelity (program)

 • Piątek, 26 listopada 2021 (07:00)

  Elektronika w niemieckiej muzyce ma dość bogate tradycje. Pomimo panującej mody na brzmienia techno muzycy Schiller Mit Heppner tworzyli nieco bardziej subtelną odmianę muzyki tanecznej... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 19 listopada 2021 (07:00)

  Jej debiutancki album okazał się bestsellerem, choć przy okazji zbulwersował środowisko hiphopowe otrzymując Fryderyka w kategorii… „rap”. Później przeszła na klubowe rytmy, co wyszło jej... Więcej »

  Hity z Satelity (program), Reni Jusis
 • Piątek, 12 listopada 2021 (07:00)

  Dido to wokalistka obdarzona łagodnym głosem, która przebojem wdarła się na scenę muzyczną. Na początku kariery pomagał jej sam Eminem, a debiutancka płyta pobiła rekordy sprzedaży w 2000... Więcej »

  Hity z Satelity (program), Dido
 • Piątek, 5 listopada 2021 (07:00)

  Jeden z najbardziej kultowych polskich zespołów. Czasy swojej świetności zawdzięcza wokaliście - Arturowi Rojkowi. Po jego odejściu zespół zdecydował się grać dalej z nowym liderem,... Więcej »

  Hity z Satelity (program), Myslovitz
 • Piątek, 29 października 2021 (07:00)

  Chwytliwa ballada w dorobku Nicka Cave’a, którą można nazwać przebojem. W tym utworze Kylie Minogue wystąpiła w nieco innej odsłonie niż możecie ją znać z jej popowych kawałków. Dziś w... Więcej »

  Hity z Satelity (program), Nick Cave
 • Piątek, 22 października 2021 (07:00)

  Spokojne dźwięki gitarowych strun i kojący wokal - tak można opisać relaksujący, ale jednocześnie pełen energii utwór zespołu Wet Wet Wet - "Love is all around". Więcej o nim w kolejnym... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Poniedziałek, 18 października 2021 (07:00)

  Ta piosenka z pewnością przypomni wam o szalonych ślubnych imprezach. Dziś w "Hitach z Satelity" utwór "Mój przyjacielu" Krzysztofa Krawczyka i Gorana Bregovića. Więcej »

  Hity z Satelity (program), Krzysztof Krawczyk
 • Piątek, 15 października 2021 (13:18)

  Połączenie dwóch solidnych głosów - Freddiego Mercurego i Davida Bowie - znajdziemy w ich wspólnym utworze "Under Pressure". O tej piosence w tym odcinku "Hitów z Satelity". Więcej »

  Hity z Satelity (program), David Bowie
 • Czwartek, 30 września 2021 (17:04)

  Bomfunk MC’s to fiński zespół muzyczny wykonujący electro, breakbeat i rap. Powstał w 1998 roku w jednym z nocnych klubów w Helsinkach. Zespół jest autorem singla „Freestyler”, który był... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Sobota, 25 września 2021 (10:10)

  Moby, czyli Richard Melville Hall to amerykański wokalista, muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista oraz DJ i producent muzyczny. Zajmuje się szeroko rozumianą muzyką elektroniczną. Więcej »

  Hity z Satelity (program)