Hity z Satelity (program)

 • Piątek, 20 listopada (12:40)

  Czy John Lennon był inspiracją hitu „Moonlight Shadow” i dlaczego jego autorzy okazali się gwiazdami jednego przeboju? Dowiedz się oglądając nowy odcinek Hitów z Satelity. Czasami rodziły... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 20 listopada (12:35)

  Brytyjski przystojniak wspina się na szczyt popularności i powtarza swój sukces z czasów współpracy z Nicole Kidman. Zobacz historię przeboju "Feel" w nowym odcinku Hitów z Satelity. Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 13 listopada (14:09)

  Jaki jest patent na przebój? Należy wziąć popularną, znaną i chwytliwą piosenkę i napisać do niej nowe słowa. W ten sposób narodził się utwór "Love me tender”. Zobaczcie jego historię w... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 13 listopada (14:02)

  Wiedziałeś, że początkowo ten legendarny utwór trwał prawie osiem minut i były w nim solówki fletu, gitary i perkusji? Przypomnij sobie „Gdzie oni są?” w nowym odcinku Hitów z satelity. Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Wtorek, 10 listopada (12:11)

  Zauważyliście, że Louis Armstrong w tym utworze w ogóle nie gra na trąbce? A pamiętacie w jakich filmach słyszeliście "What a wonderful world”? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Wtorek, 10 listopada (12:05)

  Dlaczego według niektórych Metallica dopuściła się zdrady i jak telefoniczna rozmowa z dziewczyną wpłynęła na powstanie jednego z przebojów wszech czasów? Dowiedz się oglądając nowy... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Wtorek, 10 listopada (12:01)

  Zgodnie z ówcześnie panującą hiphopową modą, która już chwilę później stała się regułą, w tym utworze wykorzystano kilka cytatów. Jakich? Zobacz najnowszy odcinek Hitów z Satelity! Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 6 listopada (12:27)

  Protest song w wykonaniu Czesława Niemena wyniósł go, w komunistycznym kraju, na szczyt popularności. W jakich jeszcze językach zaśpiewał „Dziwny jest ten świat” dowiecie się z... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 6 listopada (12:23)

  Co powstało z połączenia „garnituru księcia i fryzury księżniczki” oraz z przemiany z kameleona w gentlemana? Dowiedz się oglądając nowy odcinek Hitów z Satelity o utworze „Let’s Dance”. Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Wtorek, 3 listopada (11:57)

  Energiczny, gitarowy rock 'n' roll z lekką nutką punkowej zadziorności, to był styl w Polsce nieznany. Który z utworów to monolog ekscentrycznej gwiazdy udzielającej wywiadu? Oglądaj nowy... Więcej »

  Hity z Satelity (program)