Hity z Satelity (program)

 • Piątek, 7 maja (15:42)

  Wiedziałeś, że początkowo ten legendarny utwór trwał prawie osiem minut i były w nim solówki fletu, gitary i perkusji? Przypomnij sobie „Gdzie oni są?” w nowym odcinku Hitów z satelity. Więcej »

  Hity z Satelity (program), Republika
 • Piątek, 7 maja (15:32)

  Nikt jeszcze w jednym utworze nie połączył ciężkiego grania hard rockowego, ballady i elementów operowych, oczywiście poza nimi. Queen w kultowym „Bohemian rapsody” jest bohaterem... Więcej »

  Hity z Satelity (program), Queen
 • Piątek, 23 kwietnia (12:19)

  Długa droga z telenoweli na scenę zakończona nieśmiertelnym hitem „Livin' la vida loca”. Poznaj historię Ricky'ego Martina w nowym odcinku Hitów z Satelity. Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Poniedziałek, 19 kwietnia (12:26)

  Zaczął Stevie Wonder, a skończył Coolio - tak powstał przebój „Gangsta’s paradise”. Są nawiązania do Biblii i sceny z filmu „Młodzi gniewni”. Więcej w nowym odcinku Hitów z Satelity. Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Czwartek, 15 kwietnia (12:20)

  Wzięcie szturmem list przebojów przypłacili oskarżeniami o zdradę gatunku. Van Halen budzi emocje, a cały świat skacze przy ich legendarnym utworze. Ta historia w kolejnym odcinku Hitów z... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Czwartek, 15 kwietnia (12:01)

  Ten głos znają wszyscy, ale inspirację utworem „I just died in your arms” zauważyli nieliczni. Mika i historia wyjątkowo chilloutowego „Relaxu” w nowym odcinku Hitów z Satelity. Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 5 lutego (12:30)

  To był wielki powrót Krzysztofa Krawczyka. Po romansach z rock’n rollem, a nawet disco polo, pojawił się w utworze „Bo jesteś ty” i zapewnił sobie nieśmiertelność. Jak do tego doszło?... Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Piątek, 5 lutego (09:56)

  Dwie dekady temu cała Polska śpiewała „Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka”, a Anna Wyszkoni święciła triumfy. Poznaj historię tego utworu i tej artystki w nowym odcinku Hitów z Satelity. Więcej »

  Hity z Satelity (program)
 • Wtorek, 5 stycznia (13:38)

  Historię hymnu pacyfistów musi znać każdy, tym bardziej w tak niespokojnych czasach. W nowym odcinku Hitów z Satelity opowieść o "Imagine" Johna Lennona. Więcej »

  Hity z Satelity (program)