Gwiazdy Kabaretu

 • Sobota, 27 listopada (14:08)

  Odcinek specjalny podsumowujący siódmy sezon programu „Gwiazdy Kabaretu”. Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli powtórka z pierwszorzędnej rozrywki. Najbardziej błyskotliwe żarty skecze i... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret
 • Czwartek, 25 listopada (12:29)

  Żarty, skecze i piosenki w gwarze śląskiej w wykonaniu rodowitych Ślązaków. Jedyne w swoim rodzaju poczucie humoru, ale też niezwykłe opowieści o pięknym regionie, który nie samymi... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret
 • Niedziela, 14 listopada (12:50)

  One man show połączony ze znakomitymi wykonaniami błyskotliwych piosenek. Artur Andrus to jedyny w swoim rodzaju artysta polskiej sceny komediowej. Pisze oryginalne teksty, śpiewa je w... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret
 • Niedziela, 14 listopada (12:49)

  Złodziej, sąsiad i sąsiadka z podłokietnikami oraz nauczyciel w szkole. Obserwatorzy są wszędzie dookoła, bo właściwie wszyscy wszystkich nieustannie obserwują. Kto jeszcze należy do tej... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret
 • Wtorek, 2 listopada (12:13)

  Gwiazda nad gwiazdami występuje na gościnnej scenie „Gwiazd Kabaretu”! Jerzy Kryszak to dla polskiego kabaretu postać legendarna, więc w tym programie po prostu nie mogło go zabraknąć.... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu
 • Sobota, 16 października (13:52)

  Co inspiruje gwiazdy kabaretu do ich radosnej twórczości? Jak wyławiają z rzeczywistości i przenoszą na scenę absurdy życia codziennego? Czego trzeba, aby zostać dobrym kabareciarzem? O... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret
 • Sobota, 16 października (13:46)

  Jeden z najchętniej oglądanych show kabaretowych w Polsce. Program prowadzi niezastąpiony Robert Korólczyk w towarzystwie smyczkowego zespołu GLAM Quartet – tworzącego zdecydowanie... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret
 • Wtorek, 5 października (13:58)

  Kabaret Skeczów Męczących zabiera głos na istotne tematy. Nie do końca serio. W 82. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”, który prowadzi Robert Korólczyk, można się dowiedzieć, dla kogo... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu
 • Poniedziałek, 27 września (11:07)

  Pandemia sprawiła, że dom stał się dla nas jeszcze ważniejszy. A kiedy przebywamy w nim częściej, to potrafią się w nim dziać przeróżne rzeczy. Zaprezentował to Kabaret Skeczów Meczących... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret
 • Sobota, 18 września (09:54)

  Kabaret Skeczów Męczących zawsze jest na bieżąco i nie obawia się komentować aktualnych wydarzeń w kraju. Dla artystów nie ma tematów tabu. Tak samo było, kiedy przyszło im przygotować... Więcej »

  Gwiazdy Kabaretu, kabaret