fundusze unijne
-
Wtorek, 10 stycznia (20:48)
- Kwestia funduszy europejskich i KPO jest wykorzystywana politycznie przez brukselskie elity, które dążą do zmiany władzy w Polsce - powiedział w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News... Więcej »
Jan Kanthak, Solidarna Polska, KPO, fundusze unijne, opozycja, rząd, Mateusz Morawiecki, Bogdan Rymanowski, Gość Wydarzeń -
Środa, 9 listopada 2022 (11:38)
''Interview'' to wideorozmowy w Interii z zaproszonymi gośćmi. W programie podejmowane są tematy społeczno-polityczne, gospodarcze, choć nie tylko. Gościem Dawida Smagi tym razem był... Więcej »
Interview Interia, Prof. Robert Grzeszczak, UE, KPO, fundusze unijne, Dawid Smaga, rząd, Zbigniew Ziobro, reforma sądownictwa, Komisja Europejska -
Sobota, 5 listopada 2022 (20:45)
Program porusza najbardziej istotne problemy ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa czy pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy sobotni... Więcej »
-
Piątek, 28 października 2022 (19:58)
- Unia Europejska to jest taki twór, w którym państwa umówiły się, że będą się wzajemnie wspomagać w rozwoju, bezpieczeństwie i różnych sferach życia, pod warunkiem, że będą przestrzegane... Więcej »
-
Sobota, 22 października 2022 (14:51)
"Unia Europejska od 5 lat zachowywała się niezwykle cierpliwie, czekała, ale ta cierpliwość została już po prostu zderzona z nastrojami ludzi" - powiedział dr Marek Prawda, były dyrektor... Więcej »
-
Czwartek, 13 października 2022 (09:13)
Co z w takim razie z wnioskiem o KPO i czy zalecenia w postaci kamieni milowych są w pełni wykonane? - Jeśli chodzi o zmianę regulaminu Sejmu, to jest dużym błędem naszych negocjatorów –... Więcej »
-
Poniedziałek, 5 września 2022 (12:32)
W przypadku KPO już na początku z Komisją Europejską zostały negocjowane kierunki wydawania środków. To są pieniądze na zwiększenie odporności gospodarki. Na pomoc w transformacji... Więcej »
-
Wtorek, 2 sierpnia 2022 (09:14)
Posłanka Polski 2050 Joanna Mucha zapewniła, że nie ma najmniejszych wątpliwości, że "gdyby dzisiaj Polską rządziła opozycja, to mielibyśmy pieniądze z KPO". Dopytywana przez... Więcej »
Joanna Mucha, Marcin Fijołek, Graffiti Polsat News, KPO, fundusze unijne, likwidacja Izby Dyscyplinarnej -
Piątek, 3 czerwca 2022 (22:16)
"Z pewnością mogę powiedzieć, że środki finansowe z Krajowego Planu Odbudowy do nas wpłyną" - mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM minister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz... Więcej »
Krajowy Plan Odbudowy, KPO, Grzegorz Puda, fundusze unijne, Sejm RP, podatek od samochodów spalinowych, Popołudniowa rozmowa w RMF FM -
Czwartek, 2 czerwca 2022 (10:29)
Pieniądze dla Polski to m.in. około 300 kamieni milowych. Można się o nie potknąć, albo je przejść – mówi poseł PO Paweł Poncyljusz. "Nasi wyborcy mówią, że potrzebują tych środków, bo... Więcej »