Chłopaki do wzięcia

 • Poniedziałek, 23 maja (09:32)

  Marek, postanowił udzielić Andelkowi kilku rad, co musi zrobić, aby zrobić karierę w disco polo. Jego zdaniem przede wszystkim powinien zacząć od zmiany wizerunku i uzębienia. Sebastian... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 23 maja (09:30)

  Andrzej często szuka lepszego zarobku zagranicą. W swoich podróżach miał okazję poznać kilka dziewczyn z zagranicy, które nawet go zafascynowały. Szczególna uwagę zwrócił na jedną... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 16 maja (09:40)

  Jarek - jak wielu jego rodaków - przyjechał do Polski szukać lepszego życia. Kolejne lata mijają, ale chłopak jak do tej pory nie potrafił znaleźć sobie stałej partnerki w nowej... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 9 maja (10:30)

  Nadszedł czas rozstania. Zuzia musi ponownie zostawić Roberta i wrócić do pracy w Niemczech aby zarobić na ich wspólny dom. Tych kilka dni spędzonych razem rozstroiło ich emocjonalnie i... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 9 maja (10:29)

  Marcin wciąż czeka na przyjazd swojej Afrodyty. W międzyczasie pojawiły się niestety jakieś problemy w komunikacji. Tomasz jest bardzo skromnym i samowystarczalnym mężczyzną, który nie... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 9 maja (10:26)

  Unikalny styl i pasja muzyczna przyciągają dziewczyny. Dj Kaczor wciąż wspomina swoje przygody miłosne i z nadzieją patrzy w przyszłość. Karina chyba w końcu znalazła to czego tak bardzo... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 2 maja (13:10)

  Paweł zwany Skrzydełkiem po pierwszym związku musiał ratować się i szukać pieniędzy zagranicą. Tam poznał kolejną kobietę.Tym razem do Henia zadzwoniła kobieta, która odpowiadałaby mu... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 2 maja (13:09)

  Marcin patrzy z nadzieją w przyszłość. Odezwała się młoda dziewczyna, która go oczarowała i chce do niego przyjechać od razu na dłuższy czas. Andelek lubi śpiewać piosenki ludowe.... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 25 kwietnia (13:57)

  Na gospodarstwie Henia wszystko płynie po staremu. Pracy nigdy nie brakuje, nowe kandydatki się zgłaszają ale niestety, różnica wieku znowu staje na przeszkodzie. Sebastian szukając... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia
 • Poniedziałek, 25 kwietnia (13:56)

  Kuba z zawodu jest krupierem i to bardzo rozchwytywanym, jego dotychczasowe przygody z dziewczynami ściśle są z tym związane. Stefan i Arek się zaprzyjaźnili. Razem spędzają czas i tym... Więcej »

  Chłopaki do wzięcia