Wypadek na krajowej "8". O włos od tragedii

Droga krajowa nr 8, okolice Ostrowi Mazowieckiej. Kierowca toyoty na litewskich numerach rejestracyjnych, chcąc wykonać manewr wyprzedzania, zaczepił opla znajdującego się na przeciwległym pasie ruchu. Opel stracił koło i zaczął zjeżdżać na pas, którym poruszał się autor tego nagrania... Chociaż po przyjeździe policji kierowca z Litwy próbował wymigać się od odpowiedzialności, nagranie dowiodło, że to on był winny spowodowania zdarzenia, które mogło mieć tragiczne skutki. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że kamerka w samochodzie się przydaje?
Dodano: Środa, 15 maja 2013 (03:00)
Wyświetleń: 27610

Wasze komentarze (34)

Dodaj komentarz
Ela

~Ela -

Co ty piszesz, jaki Litwin. Auto o ile dobrze widzę na łomżyńskich numerach na lewym pasie wyprzedza, gość na prawym mógł zjechać do boku, tak się zwykle robi , ustępując wariatom. Ten widać się zagapił na Tirówkę, co stała przy drodze, dalej trzymał się środka, no i wyprzedzający się o niego otarł tracąc koło, a potem uderzył właściciela kamerki. A jeszcze wcześniej zahaczył wyprzedzane białe autko na lewym pasie. Na tej trasie jazda na trzeciego i czwartego to normalka, trzeba się dobrze pilnować i w porę uciekać na pobocza.

Ela

~Ela -

Nie wiem,skąd ten komentarz, jaki Litwin. Auto o ile dobrze widzę na łomżyńskich numerach na lewym pasie wyprzedza, gość na prawym mógł zjechać do boku, tak się zwykle robi , ustępując wariatom. Ten widać się zagapił na Tirówkę, co stała przy drodze, dalej trzymał się środka, no i wyprzedzający się nie wyrobił, prawdopodobnie otarł się i o białe autko, które wyprzedzał i o tego na prawym pasie, tracąc wtedy koło, a potem uderzył właściciela kamerki. Na tej trasie jazda na trzeciego i czwartego to normalka, trzeba się dobrze pilnować i w porę uciekać na pobocza i ustępować miejsca takim, co się im wydaje że ósemka to autostrada.

kr

~kr -

To nie pierwszy wypadek z Litewskim bezmózgowiem ...........

oarman

~oarman -

Już na samym poczatku filmu widać dwa samochody które jadą maksymalnie przy prawej krawędzi jezdni. Peewnie robili miejsce temu litwinowi który wyprzedzał autko które jedzie przed autorem filmu.Może opel nie zuwazył lub coś podobnego i doszło do zachaczenie się obu pojazdów.

WON

~WON -

Litwini wjezdżajac do POlski powinni płacic dodatkowe ubezpiecznienie za swoją brawure... to nie pierwszy i nie ostatni przypadek, to bardzo kiepscy kierowcy myślący jeszcze bardziej niz my że są fantastycznymi kierowcami a wcale tak niejest

real

~real -

Na zwolnieniu widać po prawej stronie Tirówkę i chyba wiadomo jak do tego doszło....

daro

~daro -

Z jednej strony drogi krzyż ,a z drugiej laska w pracy ciekawe co ich tak rozproszyło.

gabi

~gabi -

a czy mozna tak nagrywać ???????????i tobie się oberwało.............

Tom

~Tom -

pewnie z tego szarego zagapił się na "ssaka leśnego" ze skraju lasu i wyjechał poza oś jezdni doprowadzając do kolizji z tym oplem - i tyle - SSAKI LEŚNE NA TORY !!!!!!!!

fdfhz

~fdfhz -

po zarysowaniach na karoseri po oznakach hamowania mozna dojsc co sie działo..tak sadze