Czy polscy przedsiębiorcy mają szansę na sukces w Chinach?

"Polskie firmy próbują inwestować w Chinach"

Sinolog Jan Siniarski wyjaśnił, czy polscy przedsiębiorcy mają szanse na sukces w Chinach - Chiny są ogromnym krajem i dlatego dużo eksportują, ale też coraz więcej kupują. Miejmy nadzieję, że Polska też będzie mieć w tym udział - podkreślił Siniarski (Dzień Dobry TVN/x-news).
Dodano: Środa, 17 kwietnia 2013 (13:35)
Wyświetleń: 1806
Więcej na temat:Chiny | gospodarka | Biznes | dorobienie się | Polska

Reklama

Wasze komentarze (14)

Dodaj komentarz
FIX

~FIX -

Ciekawe dlaczego Urzędy Skarbowe w Polsce ich szukają . ZMIENIAJĄ ADRESY LUB SIEDZIBY FIRM !!! EW. JEDNE ZAMYKAJĄ I SZYBKO OTWIERAJĄ INNE !!! NAGMINNIE OKAZUJĄ UMOWY NAJMU MIESZKAŃ A RZECZYWIŚCIE MIESZKAJĄ GDZIE INDZIEJ !!!

doni

~doni -

Współpracowałem z chińczykami w Polsce. Totalna d...a !!! Zero konkretnych odpowiedzi, zmiana decyzji co chwila, ustalenia zmieniane. Jakieś kombinacje ... . Dzisiaj mieszkają tu jutro tam pojutrze ... . A po cóż mi to. ZREZYGNOWAŁEM ! MAM SPOKÓJ.

KraszanKRK

~KraszanKRK -

...są firmy które tam zarabiają.

obserwator

~obserwator -

Nie ma szans,tam płaca minimalna jest wyższa niż w Polsce !

Mlody

~Mlody -

Wie ktos,ile wynosi nasz bilans wymiany handlowej z Chinami ? Export - Import,chetnie poczytam.Pozdrawiam z wiosennego miasta.

nocnymarek

~nocnymarek -

Dlaczego Polscy przedsiębiorcy mają zarabiać w chinach a nie w Polsce a sprzedawać chińczykom czy w naszym kraju nie ma dla nich miejsca.Czy wszyscy z tego kraju mają wyjechać i pracować jako tania siła robocza.

D . J

~D . J -

Mogą też dorobić się w Nigerii , donek to załatwił . Po 10 latach roboty u murzyna - gliniana lepianka i banany od rana do wieczora . Kokosy są ale do zrywania na pół etatu . He , He .

MLODY POLAK

~MLODY POLAK -

POLACY jako sila robocza do CHIN tam placa jest wyzsza niz w POLSCE !!!

59 latek

~59 latek -

polscy przedsiębiorcy to mogą w chinach dostać się do wiezienia co najwyżej, nawet synek Tuska zrezygnował z biznesu chińskiego.