O co chodzi w gender? Może o to?

Poznajcie Emilienne Bindzi z Jaunde w Kamerunie. Emilienne ma 28 lat – i jest mechanikiem samochodowym. Tę młodą kobietę można śmiało uznać za liderkę walki o równe traktowanie kobiet w jej ojczyźnie. Z powodzeniem wykonuje zawód uznawany za "typowo męski" (klienci nie mogą się jej nachwalić!) - a do tego inspiruje kolejne kobiety do walki o swoje marzenia, nierzadko odbiegające od stereotypów...
Dodano: Czwartek, 9 stycznia 2014 (05:20)
Wyświetleń: 28279
Źródło: INTERIA.TV- © 2014 Associated Press

Reklama

Wasze komentarze (244)

Dodaj komentarz
ss

~ss -

Nieprawda. W gender chodzi o to by wychowac dzieci w przekonaniu, że to że w rodzinie jest ojciec i matka , a nie dwoch panów lub dwie panie ( czyli rodzic A i rodzic B ) to tylko kwestia stereotypu , odziaływania kuturowego, płci kulturowej A to że kobieta może być mechanikiem, żołnierka, albo lekarzem to kwestia zdrowego rozsądku, a nie ideologii.

Obserwatori

~Obserwatori -

GENDER, to dalszy ciąg rewolucji żydobolszeiwckiej. Nie wyszło siłą, to zdeprawują nam dzieci i może te dzieci, jak dorosną, będą międzynarodowymi rewolucjonistami - w ciągłej walce z normalnością. Lenin, Trocki i ich mocodawcy rechoczą zza grobów..., ale nie tylko zza grobów, bo Komintern i Kapintern ma swój ciąg dalszy. Finał zbójectwa to ICH upragnione NWO. ICH, czyli niewidzialnej elyty Chazarskiej, która kontroluje Komintern i Kapintern. Szkoda, że tylu pożytecznych idiotów włącza się w ICH lucyferiańskie szaleństwo, siląc się na jakieś kretyńskie argumenty.

lll

~lll -

W gender nie chodzi o równouprawnienie, a o to aby każdy mógł wybrać sobie płeć. Gender neguje coś takiego jak płeć biologiczna i uważa, że nasza płeć to ta którą wybieramy. I dlatego w przedszkolach zachęca się chłopców do zakładania sukienek. Genderowcy wiedzą że takiego kitu dorosłym nie wcisną dlatego biorą się za dzieci bo im można wszystko wcisnąć.

alf

~alf -

Gender i feminizm to ideologie wymyślone przez kobiety, które zostały w swym życiu mocno przez kogoś skrzywdzone - bądź bezpośrednio bądź przez brak normalnej rodziny. Nie doceniają co to znaczy być prawdziwą kobietą, mają zaniżone poczucie wartości i chcąc się poczuć dobrze zmuszając innych, by patrzyli na świat tak krzywo jak patrzą one. Szkoda takich kobiet.

W-SM

~W-SM -

Genderowcy twierdzą, że obecny od zawsze podział ról na męskie i żeńskie nie jest WYNIKIEM różnic między paniami i mężczyznami, ale ich PRZYCZYNĄ. Jako dowód podają marginalne WYJĄTKI, które albo się nie sprawdziły i bezpowrotnie zniknęły z naszej kultury, albo wynikające m. in z czynników jak: zaburzenia seksualności, wojna(brak mężczyzn wymusza zajęcie ich miejsca przez kobiety), migracji zarobkowej(tak samo jak poprzednie, ale mężczyźni żyją, lecz nie zamieszkują na danym terytorium) itp. Jako powód przebierania chłopców w strój kopciuszka podaje się fakt, że przecież m. in. szlachta polska chodziła w sukmanach więc chłopcy w XXI w. mogą chodzić w sukienkach... Nie trzeba mieć doktoratów, aby stwierdzić, że ktoś tu ma nierówno pod sufitem. Gender wzrosło w sile z kilku powodów. Świat odrzucił "genialne" jak wydawało się ich twórczyniom idee feministyczne. Uznano je w dużej mierze za bezwartościowe i destrukcyjne. Pamiętacie kilka lat temu głośną promocję "metroseksualizmu"??? Próba deprecjonowania wzorców męskich jako prymitywnej formy. Dzięki Bogu feministki i lobby homoseksualne poniosły SPEKTAKULARNĄ KLĘSKĘ. Dziś jest Gender. Skoro nie udało się z promocją feminizmu( damskiego szowinizmu), skoro nie udało się zdeprecjonować męskiego wzorca, spróbujmy udowodnić, że PŁEĆ NIE ISTNIEJE, a to co dziś zwie się płcią to wynik wpływu kultury, a nie różnice biologiczne. Tu nie chodzi o to, żeby walczyć o to, aby kobiety były równe mężczyznom, BO SĄ RÓWNE!!! Tu chodzi o promowanie chorych idei polegających na walce z naturalnymi różnicami między nami- ludźmi obydwu płci. Dzięki temu nie będzie można określić jako chorego zachowania homoseksualizmu, będzie można walczyć z promowaniem męskich wzorców wśród mężczyzn, a promować owe wśród kobiet(a w zasadzie nie wśród kobiet, a wśród feministek).

Lesi

~Lesi -

Emilienne ma 28 lat i jest panną, acha wszystko rozumiemy.

retromag

~retromag -

No i okazuje się że w Polsce kler robi sobie popularność na niewiedzy ludzi.No a ludzie zamiast poczytać o co naprawdę chodzi to powtarzają jak papugi same głupoty.Ludzie szukajcie i czytajcie a nie dajcie się ogłupiać.Prawdziwy ciemnogród z Kempą na czele.

mmmm

~mmmm -

tłuki pouczcie się socjologii a dowiecie się że gender to inaczej płeć społeczna kulturowa tzn że od dziecka dziewczynki maja się bawić lalkami a chłopcy autami lub zabawkowymi narzędziami ponieważ w przyszłym życiu dziewczynka według społeczeństwa ma się opiekować domem i dziećmi a chłopcy mają zarabiać na rodzinę i wykonywać pracę uznawaną przez społeczeństwo jako odpowiednią .

s

~s -

większość pojawiających się tu kometarzy świadczy o głupocie komentujących, braku wiedzy albo o chęci zwrócenia na siebie uwagę.. Pojęcie Gender odnosi się do płci kulturowej. I nawet jeśli ktoś uprze się żeby gener nazywać idologią,to zastanawiam się skąd pomysł,że "genderowcy" uważają, że człowiek dowolnie może wybierać swoją płeć. Chodzi tylko oto, że obok biologii jest kultura i niektóre role,jakie przypisuje się kobietom i mężczyznom wynikają z kultury (wychowania, tego co pokazuje się w mediach itd). Np. mężczyna nie rodzi dzieci (biologia), ale powinien budować silną więź z dzieckiem, opiekować się nim itd. Do prawidłowego rozwoju dziecko potrzebuje bliskości z matką i ojcem.Żeby mieć czas na rodzinę mężczyzna nie powien być przymuszany do pracy w nadgodzinach (facet jako jedyny żywicel rodziny). I to jest jeden z tematów, jakimi zajmuje się geder.

kasa

~kasa -

GDYBYM DŁA DZIECKO NA RELIGIE-----TO BYM POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO----PO PROSTU ZBRODNIA NA DZIECKU