Niesamowite nagranie! Takie widoki to rzadkość

To nagranie wykonano z łodzi rybackiej, pływającej w oceanie niedaleko Tahiti. Widać na nim dziesiątki orek, które w tym regionie są rzadkością.
Dodano: Sobota, 3 sierpnia 2013 (03:50)
Wyświetleń: 26281
Źródło: AFP- AFP
Więcej na temat:Orka | orki | Tahiti | Pacyfik

Reklama

Wasze komentarze (23)

Dodaj komentarz
robert

~robert -

Co to za pokolenie redaguje teraz?bo coś takiego można było już dawno zobaczyć,no chyba,że chodzi o ,że teraz ogólnie to rzadkość

normalny

~normalny -

Bardzij to przypomina lodz wedkarska a nie rybacka :) . Powaznie jednak mowiac, jezeli zwierzeta ida tam gdzie nie powinny to jest znak ze cos sie bedzie dzialo .

JJ

~JJ -

"To nagranie wykonano z łodzi rybackiej, pływającej w oceanie niedaleko Tahiti". Nie wiedziałem, że łodzie rybackie są podwodne.

alka_wava

~alka_wava -

no coz, najwiecej nielegalnych emigrantow z Tahiti probuje dostac sie do Stanow wlasnie droga wodna. Co rusz pojawiaja sie wiadomosci o zatonieciu lodzi przepelnionych emigrantami.....dla orek to poprostu darmowy posilek. smutne ale prawdziwe

Kolec1610

~Kolec1610 -

Extra i piękny filmik, no nie? TYLKO, ze u mnie nie ma żadnego filmiku oprócz białego ekranu. Czy to białe to oka czy delfin, a może to jakiś prima-aprilis?

orka

~orka -

Exer ale tu chodzi o orki a nie delfiny helooooo.

Ariel

~Ariel -

Piękny filmik

oRkA

~oRkA -

Wreszcie coś o mnie...tylko te komentarze...tak bardzo raniące. Nie, tylko żartuję, nie mam uczuć i wszystko po mnie spływa, ale i tak lepiej unikajcie morza > :)

Exer

~Exer -

Kocham Delfiny za ich uśmiech

maria

~maria -

piękne--oby więcej takich filmików!!!