Cała prawda o jabłkach

Dziennikarka Katarzyna Bosacka opowiedziała w programie "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" o atutach polskich jabłek oraz wyjaśniła, do czego nadają się konkretne odmiany tych owoców. Bosacka wytłumaczyła również, dlaczego mętny sok jabłkowy jest lepszy klarownego. Dietetyk Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska zaznaczyła natomiast, że jabłka należy jeść ze skórką, bo to pod nią kryje się najwięcej wartości odżywczych (TVN Style/x-news).
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Czy jabłka tuczą?

O kaloriach w jabłkach mówią Katarzyna Bosacka, prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz dietetyk, Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska.
Dodano: Poniedziałek, 22 lipca 2013 (15:16)
Wyświetleń: 20115
Więcej na temat:jabłka | owoce | zdrowie | dieta | kalorie

Reklama

Wasze komentarze (36)

Dodaj komentarz
ollla

~ollla -

takich bredni dawno nie słyszałam

lewactwo

~lewactwo -

W żadnym wypadku nie bierzcie na poważnie wypowiedzi tej ateistki owoce i warzywa w szczególności POLSKIE są najlepsze a każdy ateista ma awersje to tego co znajduje się na NASZEJ ZIEMI! Stacja telewizyjna tvn bezczelnie rozpowszechnia nieprawdziwe informacje zapłacili żydzi tej dietetyczce aby się negatywnie wypowiedziała na temat jabłek trzeba mieć własny rozum ale togo niektórym ateistom brak dlatego też bzdury tvn powielają! POLSKA słynie z nieskażonego jedzenia i trzeba walczyć z żydowską propagandą w celu zniszczenia upraw przez wprowadzenie modyfikowanych odmian które są zabójcze dla organizmu! Żydzi z tvn mocną są zdenerwowani tym że lewica wraz z POkrakami zabroniła ubojów rytualnych dlatego spodziewajcie się na interii mnogości artykułów poświęconych różnorakim POLSKIM plonom z których NASZ KRAJ czerpie znaczące korzyści eksportowe a żydzi starać się będą przedstawić jako szkodliwy!

kontaktrowy

~kontaktrowy -

Fantastycznie. Zapamiętajcie sobie to nazwisko DR GRAHAM. On naukowo doszedł do wniosku, że skuteczną dietą dla chudych jest właśnie 80/10/10. 80% owoce, trochę warzyw i 10% białek 10 % tłuszczu. Człowiek jako istota wywodząca się ze strefy podzwrotnikowej powinien jeść jak najwięcej owoców i nie powinno zabraknąć egzotyki bo przecież nie jabłka a duriany czy banany były owocami, zjadanymi masowo. Zacząłem podobną dietę i mam nadzieję, że wyjdę z niedowagi tak jak inni ludzie. Ważnym aspektem tego jest fakt , że jest to dieta zasadowa i jako jedna skutecznie zwalcza cukrzycę i jest zalecana w cukrzycy typu 1. Wiem, że ludzie tak jak ja są szczupli i nie mogą zmusić się do jedzenia 3 tys kcl dziennie. No chyba, że ostro ćwiczą na siłowni. Żadna śmietana Wam nie pomorze a cukier i słodycze zaszkodzi. Owoce alkalizują organizm i leczą. 3 banany są lepsze niż talerz kanapek z szynką. Jak utyję w dwa tygodnie kilogram to będzie mój pierwszy sukces. A właśnie w markecie banany przecenili do 2 zl za kilogram:) AHA ALE TRZEBA JEŚĆ. KALORII TRZEBA DOSTARCZYĆ TAK ZE 2000 I TROCHĘ ĆWICZYĆ, JEŹDZIĆ NA ROWERZE. WTEDY LICZBA KALORII SPOŻYWANY WZRASTA. Ryżyk i kasza jaglana to też ważne posiłki w ciągu dnia.

ćwiek

~ćwiek -

Takie brednie opowiedacie, że czacha paruje. Ja jem dziennie ponad 2 kg jabłek, jestem szczupły i zdrowy. Robię to od dziecka gdyż wychowałem się w rodzinie z tradycjami sadowniczymi.

JABLKO

~JABLKO -

Za niedługo nic nie będzie można jeść bo wszystko będzie tuczyć. Jakiś idiota sypnie tematem a ludzie będą wierzyć we wszystko.... Jeszcze chwila i po wodzie będziemy wszyscy grubi....

Orion

~Orion -

Dziwna sprawa. Jak ćwiczyłem i jadłem jabłka to mięśnie lepiej rosły i czułem mniej głodu

ujuju

~ujuju -

Ja pierdziu czytanie takich głupot to trucizna normalnie dzień świra

szczawior

~szczawior -

Ja wpieprzam szczaw wedle zaleceń nam panującej elyty. Schudłem ale to zdrowo nie?

denis

~denis -

Może być wino jabłkowe? Jeśli tak to ile można dziennie wypić?

okop

~okop -

jesz kanapkę? sprawdz czy nie wysrasz jej rano